TANEČNÍ 2020

Taneční kurzy Český Brod – podzim 2020

Taneční 2020

Taneční kurzy Český Brod – podzim 2020

Jak objednat fotografie – prosím čtěte!!!

V průběhu vybraných lekcí fotografujeme reportážní fotografie z tanečního kurzu. Pokud budete mít zájem o společné fotografie a epidemiologická situace to dovolí, nebojte se nás oslovit. O přestávkách v prostoru sálu na to určitě bude prostor.

Výběr fotografií ve zmenšené kvalitě si můžete prohlédnout v galeriích z jednotlivých lekcí, které najdete níže. Tištěné fotografie si můžete objednat. V ceníku jsou základní formáty fotografií. Je možné objednat také fotoplátna, fotoobrazy, fotografii větších rozměrů či hrneček nebo jiný dárek s fotografií. Nabídku najdete na webových stránkách a nebo si ji přijďte prohlédnout přímo do ateliéru.

Tištěné fotografie v plné kvalitě na vysokogramážní kvalitní fotopapír si prosím objednávejte emailem na adrese info@esfotoatelier.cz s uvedením čísel fotografie a počtu kusů. Prosím pošlete nám také telefonní číslo pro snažší komunikaci.

  • Např: 3 x tanecni1_123 – velikost 13x18cm, k vyzvednutí v ateliéru.

Vytištěné fotografie si můžete vyzvednout v ateliéru na náměstí v Českém Brodě, případně individuálně po dohodě. Jakmile budou fotografie připravené, pošleme vám zprávu.

Děkujeme a těšíme se!

Ceník tisku fotografií
v plné kvalitě
Velikost Cena
10 x 15 cm – do alba 20 Kč
13 x 18 cm – do alba / rámečku 30 Kč
15 x 21 cm – do rámečku 50 Kč
4. 9. 2020 – 1. lekce
2. 10. 2020 – 1. prodloužená