NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Předem děkuji všem, kteří si najdou čas a napíší mi, jak byli s mými službami spokojeni.

Velmi si vážím vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte.

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Předem děkuji všem, kteří si najdou čas a napíší mi, jak byli s mými službami spokojeni.

Velmi si vážím vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte.

Svatba – Botanicus Ostrá

Děkujeme paní fotografce za krásné fotky, za příjemnost a profesionalitu během svatebního dne. Skvělá spolupráce

Lada K.

Profi portrét

Obrovský dík za paní Šaškovou. Srdečný přístup ke klientům, vyjde se vším vstříc, ráda pomůže a poradí. Jsem naprosto spokojena a velice ráda budu paní Šaškovou doporučovat komukoliv, i tomu, kdo se nerad chodí fotografovat, protože u paní Šaškové padají veškeré zábrany a její vřelý přístup je úžasný.

Monika K.

Business foto

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Šaškové za úžasný přístup a expresní vyřízení mého požadavku. Potřebovala jsem portrétní fotografie pro firemní účely a i přes můj nefotogenický obličej byl výsledek skvělý. Jednoznačně doporučuji!

Miroslava L.

Vánoční mini focení

Úžasný přístup, vytrvalost i motivace dětí, krásné focení s příjemnou, milou, velmi ochotnou fotografkou. Krásné fotečky !! Děkujeme a těšíme dál.

Lucie K.

Akt a boudoir

Paní Šašková je velmi moc a moc šikovná, byla bych ráda, kdyby potom fotila na naší svatbě… Je moc spolehlivá a hodná ženská, mám krásné fotky a mé rodině se to líbí…..

Katty S.

Svatba – hotel Lony

Eva je profesionální fotografka a spolupráce s ní je perfektní, má dobré nápady a vždy je připravena na všechny situace. Náš den D jsme si moc užili a díky Evě máme i krásné fotografie. Určitě s ní budeme počítat i při dalším focení. Moc děkujeme.

Noemi & Ondřej

Business foto

Zdravím paní Šašková, teda klobouk dolů před Vámi. Fotky jsou super a Váš přístup je úžasný, o rychlosti nemluvě. Když bych zase někdy potřebovala nějaké foto, jdu automaticky k Vám. A i Vás budu ráda doporučovat. Jste prostě skvělá.

Alžběta S.

Páry

S paní Šaškovou jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo v pořádku, paní byla milá, dobře se mi s ni spolupracovalo. Fotky jsou nádherné. Opravdu můžu jen doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Simona K.

Rodinné

Paní Šaškovou mohu vřele doporučit. Vybrali jsme si ji pro naše první rodinné focení a udělali jsme dobře. Veškerá komunikace s ní byla příjemná a domluva na jedničku. S lehkostí a profesionalitou nafotila překrásné snímky. Velmi oceňuji její přívětivý přístup k našim dvěma malým dcerkám a stejně tak její kreativitu, jelikož jedny z nejlepších snímků zachytila v době, kdy jsme ani nevěděli, že nás fotí. Rádi se k ní vrátíme na další focení.

Adéla M.

Svatba – radnice Český Brod

Moc děkujeme paní fotografce Šaškové za příjemné a profesionální focení na naší svatbě! Fotky jsou úžasně:-)! Ještě jednou moc děkujeme! Křivánkovi.

Veronika K.

Business foto

Na paní Šaškové velmi oceňuji flexibilitu, vstřícný přístup, profesionalitu. Ačkoliv pro mě je návštěva fotografického ateliéru horší než návštěva zubaře, s paní Šaškovou jsem se cítila dobře, měla pochopení. Výsledek fotografování mi doručila téměř obratem a na fotografii nebyla poznat moje nervozita, fotky vypadaly velmi hezky. Až budu v budoucnu potřebovat aktuální foto, rozhodně se na ni obrátím, což doporučuji i ostatním.

Hana V.

Portrét, glamour

Moc děkuji paní Šaškové za krásné fotky. Strach, který jsem z focení měla, byl úplně zbytečný, focení probíhalo ve velice krásné a uvolněné atmosféře. Fotografie měly být jako dárek a vlastně jsem si dárek dala i sama sobě. Mohu vřele doporučit.

Šárka F.

Portrét exteriér

Focení v přírodě bylo s Evou tak pohodové a přirozené, že je to na fotkách nádherně vidět. Přesně podle mých představ a za účelem propagace květových esencí. Nevím, jak to udělala, ale i slunce a vítr spolupracovali. Moc děkuji.

Monika P.

Svatba – obřad v podzemí v Českém Brodě, hostina hotel Lony, Vyšehořovice

Děkujeme za fotografie, jsou moc pěkné. U některých jsme se i dost nasmáli.

Věra D.

Těhotenské

Další velké poděkování Evičce, úžasné fotografce, za krásné fotečky, které nám fotila před narozením dítěte. Díky ní máme úžasnou vzpomínku na období těhotenství a tak si můžeme s přítelem a rodinou připomenout jaké to bylo, když ten náš uzlíček štěstí byl ještě v bříšku  Je skvělá a určitě ještě o nás Evička zase uslyší až budeme otravovat s dalším focením 

Lucka S.

Křtiny

Ráda bych paní Šaškové touto cestou poděkovala za její práci. Letos nám fotila křtiny naší dcery a vznikly krásné fotky, z nichž je úplně cítit radost a štěstí, které jsme na místě všichni prožívali. Díky ní bude mít celá rodina na tuto velkou událost moc hezkou vzpomínku. Paní Šaškovou můžu všem vřele doporučit: je profesionál, má smysl pro detail a umí neotřele zachytit nejdůležitější okamžiky. Děkujeme moc! Jsme nadšení a k fotkám se často vracíme!

Bohumila B.

Rodinné

Paní fotografku jsme objevili úplně náhodou a v žádném případě nelitujeme! Paní Šašková je velice milá, profesionální a vstřícná. Dokonce nám zajistila včasné dodání fotografií i v tomto hektickém předvánočním čase, za což ještě jednou moc děkujeme. Tímto tedy paní fotografku můžeme jen a jen doporučit a určitě bychom se k ní rádi vrátili na další focení 🙂

Eliška K.