NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Předem děkuji všem, kteří si najdou čas a napíší mi, jak byli s mými službami spokojeni.

Velmi si vážím vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte.

NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Předem děkuji všem, kteří si najdou čas a napíší mi, jak byli s mými službami spokojeni.

Velmi si vážím vaší přízně i toho, že se ke mně vracíte.

Těhotenské

Další velké poděkování Evičce, úžasné fotografce, za krásné fotečky, které nám fotila před narozením dítěte. Díky ní máme úžasnou vzpomínku na období těhotenství a tak si můžeme s přítelem a rodinou připomenout jaké to bylo, když ten náš uzlíček štěstí byl ještě v bříšku  Je skvělá a určitě ještě o nás Evička zase uslyší až budeme otravovat s dalším focením 

Lucka S.

Křtiny

Ráda bych paní Šaškové touto cestou poděkovala za její práci. Letos nám fotila křtiny naší dcery a vznikly krásné fotky, z nichž je úplně cítit radost a štěstí, které jsme na místě všichni prožívali. Díky ní bude mít celá rodina na tuto velkou událost moc hezkou vzpomínku. Paní Šaškovou můžu všem vřele doporučit: je profesionál, má smysl pro detail a umí neotřele zachytit nejdůležitější okamžiky. Děkujeme moc! Jsme nadšení a k fotkám se často vracíme!

Bohumila B.

Portrét, glamour

Moc děkuji paní Šaškové za krásné fotky. Strach, který jsem z focení měla, byl úplně zbytečný, focení probíhalo ve velice krásné a uvolněné atmosféře. Fotografie měly být jako dárek a vlastně jsem si dárek dala i sama sobě. Mohu vřele doporučit.

Šárka F.

Vánoční mini focení

Úžasný přístup, vytrvalost i motivace dětí, krásné focení s příjemnou, milou, velmi ochotnou fotografkou. Krásné fotečky !! Děkujeme a těšíme dál.

Lucie K.

Profi portrét

Obrovský dík za paní Šaškovou. Srdečný přístup ke klientům, vyjde se vším vstříc, ráda pomůže a poradí. Jsem naprosto spokojena a velice ráda budu paní Šaškovou doporučovat komukoliv, i tomu, kdo se nerad chodí fotografovat, protože u paní Šaškové padají veškeré zábrany a její vřelý přístup je úžasný.

Monika K.

Akt a boudoir

Paní Šašková je velmi moc a moc šikovná, byla bych ráda, kdyby potom fotila na naší svatbě… Je moc spolehlivá a hodná ženská, mám krásné fotky a mé rodině se to líbí…..

Katty S.

Svatba – hotel Lony

Eva je profesionální fotografka a spolupráce s ní je perfektní, má dobré nápady a vždy je připravena na všechny situace. Náš den D jsme si moc užili a díky Evě máme i krásné fotografie. Určitě s ní budeme počítat i při dalším focení. Moc děkujeme.

Noemi & Ondřej

Business foto

Ráda bych touto cestou poděkovala paní Šaškové za úžasný přístup a expresní vyřízení mého požadavku. Potřebovala jsem portrétní fotografie pro firemní účely a i přes můj nefotogenický obličej byl výsledek skvělý. Jednoznačně doporučuji!

Miroslava L.

Business foto

Na paní Šaškové velmi oceňuji flexibilitu, vstřícný přístup, profesionalitu. Ačkoliv pro mě je návštěva fotografického ateliéru horší než návštěva zubaře, s paní Šaškovou jsem se cítila dobře, měla pochopení. Výsledek fotografování mi doručila téměř obratem a na fotografii nebyla poznat moje nervozita, fotky vypadaly velmi hezky. Až budu v budoucnu potřebovat aktuální foto, rozhodně se na ni obrátím, což doporučuji i ostatním.

Hana V.

Páry

S paní Šaškovou jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo v pořádku, paní byla milá, dobře se mi s ni spolupracovalo. Fotky jsou nádherné. Opravdu můžu jen doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Simona K.

Rodinné

Paní fotografku jsme objevili úplně náhodou a v žádném případě nelitujeme! Paní Šašková je velice milá, profesionální a vstřícná. Dokonce nám zajistila včasné dodání fotografií i v tomto hektickém předvánočním čase, za což ještě jednou moc děkujeme. Tímto tedy paní fotografku můžeme jen a jen doporučit a určitě bychom se k ní rádi vrátili na další focení 🙂

Eliška K.

Svatba – Botanicus Ostrá

Děkujeme paní fotografce za krásné fotky, za příjemnost a profesionalitu během svatebního dne. Skvělá spolupráce

Lada K.

Business foto

Zdravím paní Šašková, teda klobouk dolů před Vámi. Fotky jsou super a Váš přístup je úžasný, o rychlosti nemluvě. Když bych zase někdy potřebovala nějaké foto, jdu automaticky k Vám. A i Vás budu ráda doporučovat. Jste prostě skvělá.

Alžběta S.

Svatba – obřad v podzemí v Českém Brodě, hostina hotel Lony, Vyšehořovice

Děkujeme za fotografie, jsou moc pěkné. U některých jsme se i dost nasmáli.

Věra D.

Portrét exteriér

Focení v přírodě bylo s Evou tak pohodové a přirozené, že je to na fotkách nádherně vidět. Přesně podle mých představ a za účelem propagace květových esencí. Nevím, jak to udělala, ale i slunce a vítr spolupracovali. Moc děkuji.

Monika P.

Svatba – radnice Český Brod

Moc děkujeme paní fotografce Šaškové za příjemné a profesionální focení na naší svatbě! Fotky jsou úžasně:-)! Ještě jednou moc děkujeme! Křivánkovi.

Veronika K.

Rodinné

Paní Šaškovou mohu vřele doporučit. Vybrali jsme si ji pro naše první rodinné focení a udělali jsme dobře. Veškerá komunikace s ní byla příjemná a domluva na jedničku. S lehkostí a profesionalitou nafotila překrásné snímky. Velmi oceňuji její přívětivý přístup k našim dvěma malým dcerkám a stejně tak její kreativitu, jelikož jedny z nejlepších snímků zachytila v době, kdy jsme ani nevěděli, že nás fotí. Rádi se k ní vrátíme na další focení.

Adéla M.