KDO JSME?

Jsme tým profesionálů, svou práci děláme s láskou, stále se vzděláváme a snažíme se zlepšovat, abychom pro vás poskytovali ty nejlepší služby.

Rádi zachytíme i vaše vzpomínky, emoce a jedinečnost okamžiku.

„Přijďte se za námi podívat a poznáte sami…“

KDO JSME?

Jsme tým profesionálů, svou práci děláme s láskou, stále se vzděláváme a snažíme se zlepšovat, abychom pro vás poskytovali ty nejlepší služby.

Rádi zachytíme i vaše vzpomínky, emoce a jedinečnost okamžiku.

„Přijďte se za námi podívat a poznáte sami…“

ATELIÉR

Ateliér je útulně zařízen a to především pro rodinnou a portrétní fotografii. Je vybaven zábleskovými světly PhotonEurope, mnoha barevnými i tematickými pozadími a také potřebnými rekvizitami pro fotografování portrétů žen, mužů, rodin i dětí. Protože vám chceme dodat fotografie v maximální kvalitě, používáme ke své práci profesionální fotografickou techniku značky Canon, ke zpracování fotografií zkalibrované fotografické monitory Eizo a špičkový software od firmy Adobe. Pro tisk fotografií používáme profesionální digitální minilab značky EPSON a služby fototisku nabízíme také pro naše klienty.

„Fotografie je nenahraditelnou součástí našich vzpomínek“

EVA ŠAŠKOVÁ

fotografka a majitelka ateliéru

Láska k fotografii mě provází spoustu let. V temné komoře jsem se motala s tatínkem fotografem už jako malé dítě. Když mi bylo asi 6 let, půjčil mi fotoaparát Altissa a já s nadšením vyfotila na celý film holuby, kteří běhali okolo. 🙂 Fotoaparát mi přirostl k srdci, a tak jsem i nadále fotografovala všude a všechno možné. Vždycky to byl můj velký koníček.

Profesně mě ovšem osud zavál do oblasti IT a obchodu. Jednoho dne jsem se rozhodla, že to není svět pro mě, a práci ve velkých korporátních firmách nahradilo studium fotografie na fotografické škole. Začala jsem se věnovat se této mé vášni naplno. Od té doby fotografuji profesionálně a v roce 2014 jsem si otevřela první vlastní ateliér v centru Českého Brodu. 

Učím se stále a nadále se zdokonaluji ve svém oboru. Kromě doplnění vzdělání ve fotografické škole navštěvuji mnoho kurzů, workshopů a seminářů. Díky tomu jsem se mohla osobně potkat s takovými velikány fotografie, jakými jsou například Robert Vano, Antonín Kratochvíl, Bryan Peterson či Jan Šibík a absolvovat mnoho kurzů pod vedením nejlepších lektorů a profesionálů v oboru fotografie.

Vzdělání a absolvované kurzy:

  • rekvalifikační třísemestrální studium fotografie v centru FotoŠkoda zakončené oborovou zkouškou
  • kurzy portrétu s Robertem Vanem
  • kreativní a business portréty s Antonínem Lavrenčíkem
  • fotografování svateb s Tomášem Dolejším
  • profesionální retuše v Adobe Photoshop a svícení portrétů se Stanislavem Peterou
  • rodinná a dětská fotografie s Lucií Maršíkovou
  • svatební fotografování s Petrem Pěluchou
    a mnoho dalších

VIZÁŽISTKY

Nezbytnou součástí našeho týmu jsou skvělé profesionální vizážistky, které vás před samotným fotografováním nalíčí a učešou. Foto make-up je speciální typ líčení, díky kterému se zvýrazní vaše přednosti a potlačí případné nedostatky tak, aby vám to na fotografiích opravdu slušelo. Je odlišný od toho, jak jsme zvyklé se běžně líčit. Ke krásným fotografiím patří také krásně upravený účes. O to všechno se profesionální vizážistka postará. Proto doporučujeme služby vizážistky si k fotografování objednat a to i v případě, že se běžně moc nelíčíte.

HELENA BUREŠOVÁ

Absolvovala MASTER PRO A-Z v MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE.

DANIELA LACH HRDLIČKOVÁ

Absolvovala kurz Vizážista I a II u Asociace vizážistů a stylistů České republiky.