KDO JSME?

Svou práci milujeme, děláme ji s láskou a s profesionálním přístupem.

Rádi zachytíme i vaše vzpomínky, emoce a jedinečnost okamžiku.

Přijďte se za námi podívat a poznáte sami….

KDO JSME?

Svou práci milujeme, děláme ji s láskou a s profesionálním přístupem.

Rádi zachytíme i vaše vzpomínky, emoce a jedinečnost okamžiku.

Přijďte se za námi podívat a poznáte sami….

ATELIÉR

Ateliér je útulně zařízen a to především pro rodinnou a portrétní fotografii. Je vybaven zábleskovými světly PhotonEurope, mnoha barevnými i tématickými pozadími a také potřebnými rekvizitami pro fotografování portrétů žen, mužů, rodin i dětí. Protože vám chceme dodat fotografie v maximální kvalitě, používáme ke své práci profesionální fotografickou techniku značky Canon, ke zpracování fotografií zkalibrované fotografické monitory Eizo a špičkový software od firmy Adobe. Pro tisk fotografií používáme profesionální digitální minilab značky EPSON a služby fototisku nabízíme také pro naše klienty.

Svou práci děláme s láskou, stále se vzděláváme a snažíme se zlepšovat, abychom pro vás udělali to nejlepší.

„Fotografie je nenahraditelnou součástí našich vzpomínek“

EVA

fotografka a majitelka ateliéru

Láska k fotografii mě provází spoustu let. V temné komoře jsem se motala s tatínkem fotografem už jako malé dítě. Když mi bylo asi 6 let, půjčil mi fotoaparát Altissa a já s nadšením vyfotila na celý film holuby, kteří běhali okolo:) Fotoaparát mi přirostl k srdci a tak jsem i nadále fotografovala všude a všechno možné. Vždycky to byl můj velký koníček.

Profesně mě ovšem osud zavál do oblasti IT a obchodu. V roce 2013 jsem se rozhodla, že to není svět pro mě a práci ve velkých korporátních firmách nahradilo studium fotografie na fotografické škole. Rozhodla jsem se věnovat se této mé vášni naplno. Od té doby fotografuji profesionálně a o rok později jsem si otevřela první vlastní ateliér v centru Českého Brodu. 

Učím se stále a nadále se zdokonaluji ve svém oboru. Kromě doplnění vzdělání ve fotografické škole navštěvuji mnoho kurzů, workshopů a seminářů . Díky tomu jsem se mohla osobně potkat s takovými velikány fotografie, jakými jsou například Robert Vano, Antonín Kratochvíl, Bryan Peterson či Jan Šibík a absolvovat mnoho kurzů pod vedením nejlepších lektorů a profesionálů v oboru fotografie.

Vzdělání a absolvované kurzy:
Rekvalifikační třísemestrální studium fotografie v centru FotoŠkoda zakončené oborovou zkouškou
kurzy portrétu s Robertem Vanem
kreativní a business portréty s Antonínem Lavrenčíkem
fotografování svateb s Tomášem Dolejším
profesionální retuše v Adobe Photoshop a svícení portrétů se Stanislavem Peterou
rodinná a dětská fotografie s Lucií Maršíkovou
svatební fotografování s Petrem Pěluchou
a mnoho dalších.

VIZÁŽISTKY

Nezbytnou součástí našeho týmu jsou skvělé profesionální vizážistky, které vás před samotným fotografováním nalíčí a učešou. Foto make-up je speciální typ líčení, který umí zvýraznit vaše přednosti a potlačit případné nedostatky tak, aby vám to na fotografiích opravdu slušelo. Je odlišný od toho, jak jsme zvyklé se běžně líčit. Ke krásným fotografiím patří také krásně upravený účes. O to všechno se profesionální vizážistka postará. Proto doporučujeme služby vizážistky si k fotografování objednat. Tuto možnost velmi doporučuji i pokud se běžně moc nelíčíte.

HELENA

Absolvovala MASTER PRO A-Z v MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE.

DANIELA

Absolvovala kurz Vizážista I a II u Asociace vizážistů a stylistů České republiky.