KDE BUDEME FOTOGRAFOVAT?

Fotografování proběhne na krásném místě, v Arboretu Kostelec nad Černými Lesy.
Arboretum není běžně veřejnosti přístupné. Celý komplex budeme mít pro sebe, na místě je zázemí a také toaleta.
Odkaz na mapu najdete zde: https://goo.gl/maps/R6pvamxMnT4j8j8y5
Navigace Google umí krásně dovézt až k vstupní bráně. POZOR – Waze vede naviguje někam jinam.

Na začátku příjezdové cesty je zákaz vjezdu, ale toho se nelekejte a jeďte klidně dál. Až se před Vámi ukáže další rozdělení silnice a další zákaz vjezdu, tak se držte vpravo.
Jen Vás moc prosím, od tohoto zákazu vjezdu je to soukromý pozemek, kde se pohybují psi a koně a provozovatel mě prosil o dodržování 20km rychlosti.
Je to cca 1,2 km, ale přesto moc prosím o dodržení pomalé jízdy v celém úseku. Ke konci cesty se silnice mění na kamenitou cestu a dojedete k bráně do Arboreta, kde je parkoviště, tak prosím zaparkujte. V čase, na který jste objednaní na mě prosím počkejte u vchodové brány. Přijdu si tam pro Vás. Poté projdeme do Arboreta k domečku, kde máme zázemí, domluvíme se na postupu a vyrazíme fotit:)

JAK SE PŘIPRAVIT?

Budeme fotografovat venku, takže oblečení prosím přizpůsobte aktuálnímu počasí. Oblečení se vyplatí věnovat pozornost. Vyberte nejlépe jednobarevné či stejně barevné, bez obrázků, nápisů a výrazných vzorů. Všichni členové nemusí mít stejné oblečení, ale je prima, když se dohromady sladíte. Na podzimní focení se hodí podzimní a zemité barvy, jako je lahvově zelená, okrová, bordo apod. Klidně zkombinované s džínami. Je lepší vyhnout se výrazně červenému oblečení blízko obličeje – halenky, košile, saka a také jemným proužkům. Holčičky si samozřejmě můžou vzít šatičky, na kterých jsou hezké i různé vzory, jako kytičky apod.

Volte pohodlné boty, budeme se pohybovat v přírodě, tak aby se Vám chodilo pohodlně. Vysoké a tenké podpatky by nemusely být úplně pohodlné.

Doporučuji promyslet si sady oblečení, ve kterém se budete chtít fotit.

Pár inspirací najdete na obrázcích:

Před fotografováním se dobře vyspěte, dostatečně pijte a užijte si pohodový den. Pokud přiběhnete ve stresu rovnou z práce, děti z kroužků a manžel nestíhá a zasekl se v koloně, budete vystresovaní a těžko se uvolníte. A to je škoda, fotografie budou pro Vás památka na celý život, tak si dopřejte krásný den a užijte si to!

Jde hlavně o to, abyste se cítili fajn a přišli s dobrou náladou, na fotkách to bude vidět:)