První DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ máme úspěšně za sebou! Moc děkujeme všem, kdo i přes nepřízeň počasí dorazili! A jak to u nás v sobotu vypadalo?

Ačkoliv se po obloze od rána honila tmavá mračna, dobrou náladu nám ani hrozba blížícího se deště vzít nemohla. Balónky vystavené před vchodovými dveřmi dávaly tušit oslavu – je to už rok, co jsme se přestěhovali do nových prostor na náměstí Arnošta z Pardubic v centru Českého Brodu. A k takovým narozeninám samozřejmě patří i správné pohoštění. Recepční pult jsme obložili dobrotami. Sladkosti jsme ten den vyzvedli čerstvé v nedaleké Kavárně U Madony. Nechybělo ani slané „zobání“ či ovoce a korbel s domácí limonádou. Už zbývá jen čekat, kdo dorazí.

Trošku jsme se báli, že podzimní sychravé počasí všechny odradí… Ale účast nakonec překonala naše očekávání: jen za dopoledne přišly více než dvě desítky návštěvníků! Na zahřátí dostali dospěláci kávičku a děti zase horkou čokoládu – a se zájmem si pak společně prohlíželi především fotoplátna a obrazy vystavené v ateliéru (které rádi vytvoříme každému z vlastní fotografie). S blížícími se Vánoci jsme také zabrousili k různým fotodárkům. Příchozí je našli přehledně vystavené ve vitríně, ať už šlo o puzzle, hrnečky, polštář a další. Všichni navíc využili možnosti získat kupon na 20% slevu na tiskové služby a zároveň si nechat zdarma vytisknout fotografii z mobilu. Nadšené z toho byly zejména děti, když si prohlížely samy sebe na obrázcích. U některých se zdálo, že vidí tištěné foto poprvé v životě – a doufáme, že ne naposled. 🙂 Když si pak ještě vzaly na cestu domů barevný balónek, zářily radostí. A to je vlastně ta největší odměna – když od nás lidé odcházejí spokojení a s úsměvem na tváři!

Ještě jednou proto děkujeme všem, kdo nás navštívili, udělali jste nám velkou radost a přinesli nám do ateliéru velkou dávku pozitivní energie!

A komu se nepodařilo dorazit, nevěste hlavu. Moc rádi vás uvidíme i kdykoliv jindy a provedeme vás naším fotoateliérem i veškerými službami, které nabízíme…